БРОВАРИ +6
НБУ USD 28.01

Тиждень Польщі у Броварах

Саме так мер Броварів Ігор Сапожко назвав низку подій, які відбулися днями у нашому місті. Відразу дві делегації Республіки Польща відвідали Бровари 30 травня.

Перша завітала з метою налагодження співробітництва та взаємовигідного партнерства у царині комунального господарства. Зокрема, розглядається можливість встановлення систем фільтрації на наших очисних спорудах.

Друга подія – виїзне засідання Київського регіонального відділення Асоціації міст України, під час якого чисельна делегація мерів міст Київщини спільно з колегами з Польщі провели у Броварах конференцію «Місцеве і регіональне управління в Україні: компетенції, фінансування, позитивний досвід. Перетворення та місцеве самоврядування в Польщі – обмін досвідом».

«Бровари є прикладом сталого розвитку та прогресу. Кожного разу приїжджаючи у ваше місто, бачимо щось нове та сучасне. Це яскравий показник того, що і влада, і громада рухається у правильному європейському напрямку», - сказав у вітальному слові голова правління КРВ АМУ, Бучанський міський голова Анатолій Федорук.

Мер Броварів привітав учасників конференції та долучився до дискусії. Яскравим фіналом робочої зустрічі стало висадження дерев у Броварському парку Перемоги алеї дружби представниками України та Польської Республіки.

dnipoland2

dnipoland1

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ