БРОВАРИ +9
НБУ USD 27.96

Змагання вогнеборців

24 травня у Броварах відбулися традиційні змагання з пожежно-прикладного спорту серед дружин юних пожежних та добровільних пожежних невоєнізованих  формувань міста Бровари та Броварського району.

Щороку кількість учасників залишається практично незмінною, адже і заклади освіти, і підприємства міста вже не один рік поспіль беруть участь у даних змаганнях. Щоправда, цьогоріч до «старожилів» - команд КП «Броваритепловодоенергія» та КП «Бровари-Благоустрій» долучилися добровільні пожежні підприємства «Київ-хліб».

«Те, що сьогодні у рядах добровільних пожежних формувань так багато молоді, каже про те, що підростаюче покоління, яке скоро прийде на зміну нашим славним сьогоднішнім рятівникам, добре розуміє важливість вашої служби», - сказав у вітальному слові заступник міського голови Григорій Голубовський.

vogneborec4

Цьогоріч за перемогу змагалися 4 міські команди ДПФ, 10 районних, а також 10 команд юних пожежних міста та 14 – молоді з району. Основне завдання для команд – якнайшвидше та якісно пройти естафету «чотири по сто». На першому етапі учасники повинні пробігти стометрівку, другий етап – подолати перешкоду-паркан, на третьому –розкатати пожежний рукав, пробігти по дерев’яному брустверу, четвертий – найбільш видовищний – загасити з вогнегасника палаючий піддон. Окремо оцінювали стан спеціалізованої техніки з кожного населеного пункту Броварщини, які брали участь у змаганнях.

Результати змагань серед ДЮП (дружин юних пожежних) міста Бровари та Броварського району:

1)      Великодмерський  НВК;

2)      Тарасівський НВК;

3)      Плосківське НВО ;

 Загалнокомандне місце серед невоєнізованих протипожених формувань СПК та ДПД:

1)    СПК    с. Требухів  ;

2)    Плосківське СПК;

3)     Русанівське СПК;

Вітаємо переможців, а броварчанам бажаємо перемог у наступному році!

vogneborec1

vogneborec3

vogneborec2

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ