БРОВАРИ +14
НБУ USD 28.01

Хто вивозитиме побутові відходи у Броварах

Вивіз побутового сміття – справа відповідальна та клопітка. Оскільки з попереднім підприємством «Комунтранс-Бровари» відносини складалися непросто, а з березня договір взагалі розірвано, нагальним питанням стало визначення наступника «Комунтрансу».

23 травня на засіданні виконкому було затверджено рішення про проведення конкурсу з визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів. 

Згідно кваліфікаційних умов учасники конкурсу повинні мати достатню кількість спеціальної техніки для збору та перевезення твердих, великогабаритних та ремонтних відходів, забезпечити на території міста зберігання своєї техніки, розробити та подати на розгляд міської влади вартість послуг, мати достатню кількість працівників відповідної кваліфікації.

У претендентів мають бути в наявності ліцензії та дозволи на надання послуги, а також проект або затверджена інвестиційна програма розвитку підприємства, яка повинна включати заходи щодо впровадження роздільного збору побутових відходів, облаштування сміттєсортувальної станції з відбором вторинної сировини, контейнерних майданчиків твердим покриттям, дахом, огорожею та забезпечення їх необхідною кількістю контейнерів з урахуванням роздільного збору, складування великогабаритного та будівельного сміття. Також у інвест програмі має бути означено впровадження комп’ютерної системи диспетчеризації із застосування GPS – навігації.

Не менш важливим пунктом вимог є наявність договору з полігонами або сміттєпереробними підприємствами щодо прийняття від виконавця побутових відходів.

Наразі розпочинається процес подання конкурсних пропозицій. Сам конкурс мають провести 29 червня.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ