БРОВАРИ +20
НБУ USD 27.76

З суботи будемо їздити по 4 гривні

Розмови про підвищення тарифу на проїзд по місту велися вже давно. Однак, після проходження усіх необхідних процедур 16 травня на черговому засіданні виконкому офіційно прийнято рішення щодо підвищення плати за проїзд по місту Бровари з 3.50 до 4 грн.

«Суть рішення полягає в тому, що перевізники підвищують тариф, але беруть на себе зобов’язання перевозити місцевих школярів у новому навчальному році за 50% вартості, тобто за 2 грн.», - каже начальник управління економіки Микола Загуменний.

Школярі зможуть скористатися своїм правом на пільговий проїзд протягом навчального процесу з 7.00 до 20.00 за умови пред’явлення учнівського квитка з фотографією. Розпочнуть возити дітвору з 1 вересня поточного року, а ось підвищені тарифи на проїзд для дорослих почнуть діяти вже з цієї суботи, 20 травня.

«Рішення виконкому вступає в силу з моменту його ухвалення, однак його має ще підписати міський голова, опублікувати на офіційному сайті міської ради, а також відповідним чином мають підготуватися і перевізники – розмістити оголошення про підвищення тарифу у транспорті, надрукувати квитки з новими цінами. Тому вірогідно, що нові тарифи почнуть діти в Броварах з 20 травня», - каже Микола Загуменний.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Вівторок, 30 березня 2021, 15:21
Четвер, 15 квітня 2021, 10:43

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ