БРОВАРИ +9
НБУ USD 27.96

Чи правомірні нарахування «Тепломережі»?

І знову «валідольні» квитанції від «Тепломережі» збурили хвилю скарг як у соцмережах, так і до нашої редакції. Ми зв’язалися з фахівцями КП «Броваритепловодоенергія» та попросили пояснити чому ж саме такі суми з’явилися у платіжках броварчан, адже теплопостачання давно відключено. Як виявилося, шквал дзвінків та звернень нині мають і в самому підприємстві.

«До комунального  підприємства „Броваритепловодоенергія” звертаються мешканці міста Броварів щодо нарахування за централізоване опалення за квітень місяць 2017 року, вказуючи на те, що опалення  у квітні місяці було лише одну добу. Звертаємо Вашу увагу на те, що нарахування за спожите тепло здійснювалось не за календарний місяць, а за період, коли знімалися показники з будинкового приладу обліку тепла», - пояснює начальник відділу збуту Володимир Чипаченко.

 Показники з приладів обліку тепла знімаються у період з 20 по 27 число щомісяця. Таким чином, нарахування за опалення у квітні місяці 2017 року по місту Бровари складало від  4 до 11 діб відповідно до знятих  показників з приладів обліку тепла.

«Наприклад, якщо  показники знімалися  з  27 березня по 1 квітня, то платіж нараховано за  4 доби, а от якщо показники було знято з 20 березня  по 1 квітня, то нарахування вже становить за 11 діб», - каже Володимир Чипаченко.

Крім того, фахівці підприємства кажуть, що за останній період було досить багато звернень від пільговиків, які отримали у квітні поточного року пільгу лише за одну добу, адже послугу з централізованого опалення було припинено 1 квітня о 12.00.

«Вважаємо за необхідність повідомити про те, що пільги  нараховуються у межах соціальної норми за повний календарний місяць, незважаючи на період зняття показників з приладу обліку тепла. У жовтні місяці 2016 року пільги  за централізоване опалення нараховувалися з 11.10.2016 року по 31.10.2017 рік включно, незважаючи на період зняття показників з приладів обліку тепла. Таким чином, пільги було отримано споживачами у  межах соціальних норм  у повному обсязі», - роз’яснюють у КП «Броваритепловодоенергія».

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ