БРОВАРИ +9
НБУ USD 27.96

Не паркуйтесь на зелених зонах!

Обійти з дитячим візочком «крутий» автотранспортний засіб, припаркований там, де зручно власнику або замість симпатичної зелені під вікнами багатоповерхівки споглядати «гаражний кооператив», влаштований не менш «крутими» автовласниками – вже звичні для броварчан, але зовсім неправильні речі. І звикати до цього не варто.

На жаль, просто зауваження від пересічних броварчан та навіть погрози звернутися зі скаргою «куди треба» не мають жодного впливу на порушників правил і міського благоустрою, і ПДР.

26 квітня було проведено перший спільний рейд фахівців спецвідділу контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста та представників поліції з метою виявлення саме таких правопорушників.

«Ми провели перевірку території у районі будинків по бул. Незалежності, 10 та 10а. Виявлено три автомобілі, припарковані у невстановлених місцях, зокрема на «зеленій зоні». Складено три адмінпротоколи і правопорушники мають з’явитися на засідання адмінкмісії, де і буде визначено суму штрафу», - розповідає начальник спецвідділу Олег Єжаков.

До речі, штраф за подібне правопорушення складає від 20 до 80 неоподаткованих мінімуми або від 340 до 1360 грн.

Коментарі   

0 # Trkua 27.04.2017, 09:58
Это нужно не по одинокие рейды делать а массово пройти по городу. А то во дворах уже травы не осталось одни колии как на танкодроме.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ