БРОВАРИ +3
НБУ USD 27.85

Дитяча лікарня тріщить по швах

Побудоване ще у 1988 році приміщення інфекційного відділення дитячої лікарні має досить цікаву архітектуру. Фасадна стіна закладу має з обох боків своєрідне продовження, яке жодного навантаження не має і побудовано, вочевидь, для загальної естетики.

Можливо, декілька десятків років це й виглядало непогано, але з активною забудовою прилеглих території, ці «крила» почали у прямому сенсі слова відходити від основної частини будівлі. Цьогоріч ситуація стала вже загрозливою.

19 квітня було проведено виїзну нараду за участі міських чиновників, будівельників та балансоутримувачів інфекційного відділення.

«Порадившись з фахівцями, було прийнято рішення негайно приступити до демонтажу аварійної стіни, адже вона дійсно не несе жодного навантаження. Вже наступного тижня будівельники приступлять до робіт. Паралельно надано доручення відділу капітального будівництва замовити експертизу для цієї будівлі. Ми маємо на меті провести утеплення фасаду та в обов’язковому порядку відремонтувати дах інфекційного відділення шляхом реконструкції з плоского на шатровий», - коментує результати наради секретар ради Петро Бабич.

Тож, роботи по демонтажу мають розпочати наступного тижня.

trischuna3

 

trischuna1

trischuna4

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ