БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.76

Шашлики відміняються!

Як показує практика весняних святкувань, городяни з приходом першого тепла аж надто полюбляють посидіти на природі, розпалити вогнище, пожарити м’яско та запити це все немалою кількістю алкоголю.

Останніми роками дуже популярним місцем барбекю-паті стали наші парки Перемоги та Приозерний. Великодні свята цьогоріч не стали виключенням.

«По парку пройти неможливо. Мало того, що сидять з пивом та горілкою на усіх лавках, то ще й вогнища порозпалювали по усій території, шашлики жарять. А потім після таких відпочивальників мало того, що купи сміття лишаються, то ще й місцини випалені, які травою декілька років не заростають. Куди ж це годиться?!», - обурюється наша читачка Надія Миколаївна.

Що правда, то правда. Гуляти ми вміємо, а про наслідки думаємо в останню чергу. І скільки таких скарг досить велика кількість, під час чергової наради у виконкомі мер Броварів надав доручення підготувати розпорядження про заборону на розпалювання вогнищ у парках міста та відповідно санкції за можливі порушення. Інше питання – хто буде контролювати виконання даного рішення. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ