БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.76

Трудовий десант на «Алеї кохання»

Для десятка чоловіків з числа працівників виконкому ранок четверга розпочався не з кабінетних нарад, а з участі у хоч і нетривалому, але досить продуктивному заході. На Алеї кохання висаджували дерева.

«Близько 70 одиниць різноманітних дерев прикрасять пішохідний бульвар. Усі саджанці надані торговим центром «Даллас». Сьогодні ми з допомогою працівників виконкому висаджуємо ялинки, кипариси та інші деревця хвойних порід. Вони добре себе зарекомендували у нашому кліматі. Тепер головне – стабільний полив та дбайливе ставлення до рослин», – каже начальник дільниці «Зеленого господарст­ва» КП «Бровари-Благоустрій» Володимир Павлічук.
Поряд з чиновниками та комуналь­никами працює мешканець сусіднього будинку. Віталій не знехтував нагодою попрацювати на свіжому повітрі та внести посильний вклад у облаштування алеї.
Вже зовсім скоро, сподіваються комунальники, пішохідний бульвар стане улюбленим місцем відпочинку броварчан. А наскільки цивілізованим буде цей відпочинок, залежить тільки від кожного з нас.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ