БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.76

Підсумки практичного навчання

30 березня у міській раді відбулося підведення підсумків стажування лідерів учнівського самоврядування, яке проходило протягом минулого тижня у Броварському виконкомі.

Шестеро активних представників Ради дітей та учнівської молоді міста Броваримали нагоду  познайомитися з роботою органу місцевого самоврядування так би мовити зсередини. Молоді люди отримали доступ в робочі кабінети, спілкувалися з керівниками управлінь та відділів, могли поставити будь-які питання першим особам влади міста – меру, заступникам, керівникам структурних підрозділів виконкому. Відтепер молодь має власне уявлення про те як працюють в управлінні освіти, економіки та  відділі культури. Засідання комісії з питань захисту прав дитини та сесія міськради – також у плані відвіданих заходів.

Підводячи підсумки своєї «практики», старшокласники ділилися враженнями від проходження стажування у блозі на сайті БНВО , вносили пропозиції, висловлювали побажання.

«Нам дуже приємно, щодо наших думок та вражень дослухаються. І хочеться своїм прикладом такого цікавого стажування надихнути інших представників активної учнівської молоді  долучатися», - каже Наталія Мандебура.

Найбільш старшокласників вразила сесія БМР, тому чиновники запропонували в якості експерименту провести  окрему альтернативну сесію по деяких питаннях за участю міського голови. Ідею було сприйнято молоддю більш, ніж схвально.

Це був корисний досвід як для дітей, так і для представників влади.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ