БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

До здачі нового об`єкту лишилося…

Нещодавно переданий у користування дітям Броварів Палац творчості на Грушевського вже плідно працює та є гордістю міського позашкілля. Однак, конкуренцію йому, у хорошому сенсі цього слова, вже зовсім скоро складатиме нове приміщення для Дитячого естетико-натуралістичного центру «Камелія».

Новобудова для позашкільного закладу зводиться стараннями забудовників ЖК «Палладіум». Загальна площа приміщення, яке зовсім скоро буде передано міській освіті, становить близько 1250 кв. метрів. На двох повноцінних поверхах розмістяться гуртки, секції та різноманітні активності для вихованців ДЕНЦ «Камелія». Також передбачено чимало підсобних приміщень, костюмерна, роздягальні та багато іншого корисного простору для дитячої творчості.

30 березня міський голова Ігор Сапожко провів виїзну нараду з представниками забудовника, майбутнім балансоутримувачем та керівниками міських УЖКГ та ВКБ. Після оглядової «екскурсії» новим приміщенням, мер узгодив ряд питань як всередині новобудови, так і на прибудинкові території. Зокрема, надано доручення якомога ефективніше розпланувати територію біля закладу, облаштувавши як куточки відпочинку, благоустрій, зручні під’їзні шляхи, так і автостоянку.

«Сьогодні ми обговорили ряд проблемних моментів, які не були враховані, але вирішення яких на даному етапі не викликає ніяких труднощів. Приміщення фактично на 99% готове, залишилися роботи по прибиранню і вже навіть зараз можна починати завозити меблі та облаштовувати навчальні кабінети», - каже Ігор Сапожко.

Щодо термінів здачі об’єкту, забудовники запевняють, що у червні-липні ДЕНЦ «Камелія» вже стане повноцінним господарем нового приміщення.

kameliapalla

kameliapalla2

kameliapalla3

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ