БРОВАРИ +15
НБУ USD 27.63

Cкажемо туберкульозу ні!

24 березня у день боротьби із туберкульозом, кожен охочий міг повністю безкоштовно зробити флюорографічне обстеження.

Вже п’ятий рік поспіль на Майдан Свободи виїжджає мобільний діагностичний пункт, обладнаний всім необхідним задля прийому пацієнтів та проведення процедури. Акцію проводить БЦРЛ разом із представниками товариства «Червоний хрест».

«Наша організація кожен рік виходить на площу. Ми проводимо інформаційну роботу: розповідаємо людям про цю хворобу, даємо ознайомитись їм з відповідною літературою, даємо відповіді на всі питання, що цікавлять броварчан стосовно хвороби. Також у нас працює лікар фтизіатр»,- розповідає представник товариства "Червоного хреста"

Загалом, за час акції, перевірку пройшло понад 100 броварчан. Про інтерес з боку громадян та піклування за своє здоров я, говорила також і черга на флюорографічне дослідження, яка майже не зменшувалась протягом всього обстеження. Адже перевірити стан свого здоров’я було легко та швидко. А результати можна було забрати вже наступного дня в БЦРЛ.

Такого роду заходи є надзвичайно важливими, адже допомагають громадянам вчасно проводити діагностику тяжких хвороб та більш серйозно ставитися до свого  здоров′я.

 

tybmashina

tybmashina1

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ