БРОВАРИ -18
НБУ USD 28.19

«Акварелі» впевнено крокують у творче майбутнє

Яскраво, емоційно та святково! Саме так провели свій звітний концерт вихованці студії естрадної пісні «Акварелі» Дитячого естетико-натуралістичного центру «Камелія». І все це для того, щоб підтвердити звання «Зразковий художній колектив» та в черговий раз показати свої таланти, вміння та здобутки.

29 березня у МКЦ «Прометей» зібрались не лише вихованці, їх вчителі та батьки, а й звичайні броварчани.

 Неталановитих дітей не буває, варто лише знати чого хотіти та впевнено йти до цього, підтверджуючи свої прагнення щоденною роботою – впевнена керівник студії Ангеліна Абраменко. І красномовний тому доказ – талановита вихованка студії «Акварелі», ім’я якої знає відтепер уся Україна. Еліна Іващенко – переможниця конкурсу «Голос. Діти» також взяла участь у концерті, але вже швидше, як зіркова гостя.

Оцінювали концертні номери члени почесного журі, до складу якого увійшли зіркові гості та викладачі вокалу провідних київських мистецьких ВИШів.

Протягом більш, ніж двогодинного концерту, на сцену виходили як маленькі вихованці, так і досвідчені артисти. І всі вони дарували глядачам яскраві емоції, чудовий спів, запальні номери з танцями, концертним вбранням та постановками. А щоб всі присутні могли більше дізнатися про колектив та його життя, поміж виступами на екрані транслювалось відео про «Акварелі». Розповідали про подорожі, конкурси, виступи, життя та дозвілля.

Бажаємо вихованцям та їх педагогам і надалі розвиватися, йти до нових звершень та радувати глядачів цікавими, неординарними виступами. 

aquareli3

aquareli2

aquareli1

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ