БРОВАРИ +8
НБУ USD 27.96

Старшокласники в краватках

З початку робочого тижня, 20 березня, у міській раді організовано практику для лідерів учнівського самоврядування.

Протягом п’яти днів, активні та зацікавлені молоді люди, зможуть ознайомитися з роботою міської ради, відділів та управлінь і таким чином після наочного «бачення» на підсумковому засіданні висловлять свої враження та, можливо, побажання та пропозиції щодо оптимізації, удосконалення або впровадження нових прогресивних ідей.

«Запит від активних дітей Броварів надійшов до Броварського навчально-виховного об’єднання. Активісти молодіжного середовища хочуть дізнатися більше про те, як працює міська рада. Якщо раніше такий ознайомчий захід проводився протягом одного дня, то тепер діти мають можливість протягом тижня у позаурочний час відвідати управління та відділи, поспілкуватися з працівниками виконкому, навіть побувати на сесії міської ради», - каже начальник управління науки та освіти Оксана Мельник.

20 березня відбулася перша зустріч зі старшокласниками, у вівторок учні пройдуть практику безпосередньо в управліннях та відділах, які вони обирали на власний розсуд. Наступного дня активісти матимуть змогу побачити зсередини як відбувається засідання комісії з прав захисту дитини, у четвер – бути присутніми на сесії міської ради, а п’ятницю будуть підведені підсумки «тижня відкритих дверей».

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ