БРОВАРИ +7
НБУ USD 28.16

Профорієнтація – компас у світі професій

Обрати майбутню професію справа відповідальна та не така проста, як здається на перший погляд. А щоб допомогти старшокласникам краще зорієнтуватись у світі спеціальностей та  університетів, за якими останні готують студентів, у Броварах проводять профорієнтаційні заходи.

У понеділок, 13 березня до Броварської спеціалізованої школи №7 завітали представники Інституту біології та медицини Київського національного університету ім. Шевченка, щоб ознайомити всіх охочих із спеціальностями, умовами вступу та навчання в їхньому ВУЗі.

Такого роду заходи допомагають майбутнім абітурієнтам краще зрозуміти специфіку обраної професії, дізнатися про деталі та зрозуміти, на що робити акцент у підготовці до іспитів.

«До нас приїздили викладачі, які конкретно розповідали про свою діяльність, показували, як у них все відбувається. Дійсно, інформація пізнавальна та цікава. Всіх знайомили, які дослідницькі роботи проводять, які експедиції бувають та багато іншого. Особливо корисно це було для тих, хто в майбутньому планує обрати медичний навчальний заклад або пов’язати життя з біологією»,- розповідає Ольга Жигулова, директор БСШ№7

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ