БРОВАРИ +8
НБУ USD 28.34

«Купава» знову приймала відомих плавців

Днями у басейні «Купава» відбулося одразу дві спортивні події. Це чемпіонат Київської області з плавання та ІІ етап Спартакіади «Повір у себе».

Визначною ознакою спартакіади стало те, що у ній брали участь спортсмени з обмеженнями слуху, зору та навіть вадами руху. Загальна кількість учасників становила близько 50-ти осіб, які завітали до нашого міста з багатьох куточків України.
У колі почесних гостей змагань було багато відомих осіб, серед яких Олена Акопян, багаторазова призерка літніх та зимових Паралімпійських ігор, заслужений працівник фізичної культури і спорту, начальник Київського регіонального центру «Інваспорт» Марія Віниченко.
Головним завданням учасників було пройти дистанцію у 50 та 100 метрів. Брасом, батерфляєм, на спині, вільним стилем – головні види, у яких мала визначитись першість спортсменів. Слід зазначити, що не лише серед почесний гостей, а й поміж учасників були відомі спортсмени, серед яких Василь Закревсь­кий, який взяв участь у запливі кролем та брасом на дистанції 50 метрів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ