БРОВАРИ -1
НБУ USD 28.29

На території 10 школи проводяться вишукування

Днями до нас в редакцію зателефонували стурбовані броварчани та повідомили, що на території ЗОШ №10 проводяться якісь роботи, буряться свердловини.

«Чи не під будівництво чергового будинку готують територію?», - запитує Олена Павлівна, що проживає у цьому мікрорайоні.

У відділ капітального будівництва міста нам повідомили,що на даній території дійсно планується будівництво. Однак, не житлової багатоповерхівки, а нового корпусу школи І ступеню.

«Відділ капітального будівництва Броварської міської ради виконує функції замовника по об’єкту «Будівництво загальноосвітньої школи І ступеню по вул. Петлюри Симона (Черняховського), 17 б в м. Бровари Київської області». На земельній ділянці за вказаною адресою 3 лютого  виконувались , згідно технічного завдання проектної організації, інженерно-геологічні вишукування (як одна з складових вихідних даних), а саме буріння свердловин механічним способом (15 св. глибиною 10 м)  та відбір проб ґрунтів та ґрунтових вод», - розповідає заступник начальника ВКБ Оксана Гудзь.

Інженерно-геологічні дослідження необхідні для вивчення геологічної будови та гідрогеологічних умов ділянки, визначення фізико-механічних властивостей ґрунтів, що дасть можливість конструкторам визначити типи фундаментів майбутньої будівлі початкової школи – стверджують спеціалісти.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Понеділок, 09 листопада 2020, 14:40
П’ятниця, 27 листопада 2020, 15:51

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ