БРОВАРИ -13
НБУ USD 28.15

Вартість проїзду вирішуватимуть на ціновій комісії

10 лютого у міській раді відбувся «круглий стіл», під час якого міські та обласні чиновники, перевізники та громада намагалися дійти згоди у питанні врегулювання тарифів на міські та міжміські перевезення.

Нещодавнє підняття тарифів на проїзд на міжміському транспорті з 9 до 12 грн.  та чутки про збільшення ціни за проїзд міськими маршрутами з 3.50 до 5 грн. викликали чимало питань з боку громадян. Броварчани звернулися до влади з вимогою провести зустріч, до якої могли б долучитися не тільки міські перевізники та активісти, але й представники обласної державної адміністрації, яка, як відомо, є «куратором» міжміських перевезень. Присутній на засіданні начальник відділу пасажирського транспорту управління інфраструктури КОДА Андрій Прохоренко наголосив, що питання врегулювання тарифів гостро постало по усій області і наразі чиновники КОДА активно працюють з перевізниками, вивчають розрахунки та визначають доцільність тих чи інших тарифних дій.

Що ж стосується Броварів, то після тригодинної розмови, було прийнято рішення винести розрахунки на розгляд цінової комісії, яка терміново має зібратися у понеділок. І тільки після цього можна буде оприлюднювати певні цифри. А поки ціна на проїзд до Києва та по місту залишається 12 грн. та 3.50 грн. відповідно.

Коментарі   

0 # Вадим 11.02.2017, 13:45
Необходимо продумать и внедрить тарифы для школьников города.
Это не нормально, когда нет никакой системы скидок для учеников.
Новые жилые массивы находятся не так близко к учебным заведениям.
Многие вынуждены пользоваться единственным видом транспорта-маршрутное такси.
В виду неизбенжного роста цен на горючее топливо для автотранспорта, необходимо задуматься и об альтернативном виде транспорта- тролейбус.
Не хочется думать, что этот процесс тормозят сами же владельцы маршрутов Бровары-Киев.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ