БРОВАРИ +2
НБУ USD 28.17

Броварське Водохреще

19 січня величним християнським святом Водохреще закінчується період новорічно-різдвяних святкувань. Вважається, що цього дня вода у всіх без виключення водоймах та бюветах, колодязях, колонках  і навіть звичайних водопровідних кранах наділена особливою цілющою силою.

З кожним роком все більше і більше людей намагаються на Водохреще перебороти споконвічний страх перед холодом та пірнути у льодяну ополонку.

«Вже три роки поспіль практикую купання на Водохреще. Ці відчуття неможливо порівняти ні з чим. Це як початок нового етапу, як нове народження, як можливість розпочати все з «чистого листа», - каже Діана Лудченко, директор Територіального центру.

«Я живу у цьому мікрорайоні і щороку обов’язково приходжу на озеро на Водохреще. Сам пірнати не ризикую, але хочу відзначити, що з кожним роком все більше і більше людей купаються на це свято. Цьогоріч вже з учорашнього вечора на озері було людно, дітей багато, молоді. Як на мене, це гарний показник оздоровлення нації», - каже депутат міської ради Володимир Оксютенко.

Обряд освячення  у парку «Приозерний» провели священнослужителі храму Петра і Павла УПЦ, а також у різних районах міста було проведено освячення води у бюветах на масиві та Торгмаші.

vodohrescha9vodohrescha8vodohrescha11vodohrescha5vodohrescha12vodohrescha13vodohrescha6

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ