БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.76

Різдвяні святкування у посиленому режимі

Протягом Різдвяних свят з 6 по 9 січня комунальні служби міста працювали у посиленому цілодобовому режимі.

Допоки городяни насолоджувалися снігопадом та нарешті морозною зимовою красою, працівники комунальних підприємств «Бровари-Благоустрій» та «Броваритепловодоенергія» робили усе від них залежне для того, щоб свята пройшли у дійсно теплій та комфортній атмосфері. Про це керівники підприємств доповідали на оперативній нараді у виконкомі.

«6 та 7 січня з початком значного снігопаду, ми вивели на дороги міста 10 одиниць снігоприбиральної техніки, 8 січня працювало вже 17 машин -  6 вдень, 11 в нічний час, 9-го на дорогах міста працювало 6 машин. За святкові дні було використано 310 тон ПСС, 18 тон чистої солі та 140 тон відсіву. Можна сказати, що справилися, але великою проблемою залишається нестача водіїв. Якщо раніше ми могли виводити людей у дві зміни, то зараз приходиться варіювати кількість  техніки саме через нестачу кадрів», - каже директор КП «Бровари-Благоустрій» Андрій Василенко.

Мер Ігор Сапожко порекомендував розглянути можливість залучення працівників на сезонні роботи та подякував за роботу колективам РЕМу за ліквідацію аварійної ситуації у старому місті, комунальним підприємствам та ЖЕКам, які цього разу спрацювали непогано. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ