БРОВАРИ +10
НБУ USD 27.61

У Броварах відкрито відділення стаціонарного догляду

З 19 грудня при Броварському міському територіальному центрі соціального обслуговування відкрито відділення стаціонарного догляду.

«Це наша давня мрія, яка відсьогодні втілилися в життя. Ми відкриваємо стаціонарне відділення на 10 місць. За нормативами такі відділення стаціонарного догляду можуть приймати від 10 до 50 пацієнтів. Виходячи з наших можливостей, ми почали з мінімальної кількості, але це вже дуже вагомий результат»,  - каже директор Броварського терцентру Діана Лудченко.

На урочистому відкритті відділення були присутні представники міської влади на чолі з мером Ігорем Сапожком, очільники місцевої медицини, соцзахисту, Червоного Хреста, депутати міської ради.

«Це дійсно вагома подія для нашого міста. Я вдячний усьому колективу Територіального центру за велику роботу, проведену для того, щоб відсьогодні Бровари мали такий унікальний заклад», - сказав на відкритті мер Броварів.

stasionar3

Відділення повністю готове до прийому людей похилого віку, які потребують медичного догляду на денному стаціонарі. Тут одиноким стареньким зможуть провести необхідні медичні процедури та надати первинну допомогу. Термін перебування пенсіонерів у відділенні – до 4 місяців.

stasionar4stasionar5

stasionar2

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ