БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.76

Нова машина-нові можливості

Не так багато часу пройшло відтоді, як депутатський корпус виділив кошти на оновлення автопарку КП «Бровари-Благоустрій».  Ні для кого не секрет, що арсенал комунальної техніки  у нашому місті вже давно перетворився на «ретро-парк», а працювати на цих машинах, особливо з приходом зими ой як потрібно.

Саме тому депутати нарешті звернули увагу на це питання та виділили 4 млн. 200 тис. грн. на  придбання двох новеньких МАЗів, які з відповідним технічним приладдям перетворяться на КДМи – комплексні дорожні машини, що прибиратимуть сніг та посипатимуть дороги у слизьку пору року. Таким чином, автопарк комунального підприємства  поступово починає оновлюватися.

«Процедура  купівлі була проведена через систему Прозорро і  місту  вдалося зекономити більш ніж 200 тисяч гривень. Одна машина обходиться нам у без малого 2 млн. грн. Виробником автопомічників є місцеве підприємство «Будшляхмаш». І це приємно, оскільки якісну техніку виробляють прямо у Броварах», - каже директор КП «Бровари-Благоустрій» Андрій Василенко.

 Відсьогодні, на «службу» вже вийде перший новенький МАЗ. Тож відтепер, на вулицях нашого міста працюватиме сучасна  техніка. Друга машина вже через  тиждень прибуде на базу «Бровари-Благоустрою».

 carnew

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ