БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

«Альянс Новобуд» - переможець міжнародного конкурсу «Вибір року»

Як повідомляє інформагенція «Інтерфакс-Україна»,житловий комплекс "Лісовий квартал" компанії "Альянс Новобуд" удостоївся премії Міжнародного фестивалю-конкурсу "Вибір року - 2016".

На церемонії нагородження, яка відбулася 10 грудня у столичному готелі Intercontinental, стало відомо про перемогу проекту в номінації "Житловий комплекс року Київської області".

"Для нас це дійсно велика перемога, адже визнання з боку такого авторитетного і компетентного журі є показником і орієнтиром для всього ринку. Ця нагорода дуже важлива для всієї нашої великої команди. Вона є стимулом продовжувати працювати на заявленому рівні", - сказав під час нагородження Сергій Караванський, директор компанії "Альянс Новобуд".

"Лісовий квартал" - це сучасний житловий комплекс комфорт-класу, розташований в центрі Броварів. Серед його переваг експерти відзначають вдалі архітектурні рішення, високу енергоефективність будівель, розвинену інфраструктуру, а також транспортну доступність . Житловий квартал складається з дев'яти будинків, чотири з яких вже здані в експлуатацію. Будинки споруджуються за монолітно-каркасною технологією з цегляними зовнішніми стінами.

Цього літа один з будинків комплексу переміг в номінації "Об'єкти житлового будівництва" в Конкурсі кращих будівель і споруд, що проводиться під егідою Державної архітектурно-будівельної інспекції України. Восени на території "Лісового кварталу" був зданий в експлуатацію сучасний дитячий садок "Казка", побудований і повністю обладнаний за рахунок компанії "Альянс Новобуд" (згодом об'єкт був подарований громаді Броварів). В даний час фахівці продовжують створювати проект загальноосвітньої школи.

"Ми працюємо для задоволення запитів найвимогливіших клієнтів і високу експертну оцінку нашої роботи вважаємо підтвердженням правильності обраного шляху", - підкреслив на церемонії Сергій Караванський.

Міжнародний фестиваль-конкурс "Вибір року" в Україні почав свою діяльність в 2001 році. Це загальнонаціональний щорічний проект, що займається визначенням і подальшою популяризацією найбільш якісних і відомих товарів і послуг у різних товарних категоріях на українському ринку.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ