БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.61

Учнів спеціалізованої школи № 7 закликали економно споживати електроенергію

В умовах підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги питання економії електроенергії та збереження навколишнього середовища стали найактуальнішими питаннями сьогодення. Питаннями, над якими варто замислюватися вже з юних років.

Над реалізацією цього завдання зараз плідно працюють у Департаменті екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації. Акція “Добре світло”, що 23 листопада відбулася у Броварській спеціалізованій школі № 7 – прямий тому доказ.

Більше про акцію з надзвичайно теплою назвою нам розповіла директорка Департаменту Вікторія Киреєва: «Добре світло»проходить за підтримки ООН. Головна мета цієї акції – донести молодому поколінню, що треба економити електроенергію та берегти навколишнє середовище».

Для учнів 7-б класу спеціалізованої школи № 7 благодійна акція розпочалася з перегляду мультиплікаційного фільму “Добре світло”. Головним меседжем картини, що тривала близько 30 хвилин стала можливість економії електроенергії за рахунок заміни старих розжарювальних ламп на сучасні світлодіоідні. Таким чином, перший крок до збереження нашої планети буде зроблено.

Зауважимо, Броварська спеціалізована школа № 7 стала першою у Київській області, де була проведена благодійна акція “Добре світло”. У найближчому майбутньому представники Департаменту екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації мають намір відвідати інші загальноосвітні заклади.

elektro2elektro1

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ