БРОВАРИ +10
НБУ USD 27.96

Значні досягнення броварських хортингістів

З 17 по 20 листопада у Трускавці проходили змагання у рамках другого Міжнародного чемпіонату світу з хортингу. Змагання зібрало майже півтисячі учасників з країн Європи, Азії, Африки та Америки.

Змагання такого рівня з хортингу вперше відбуваються в Україні. Минулорічні змагання проводились у Польщі. Через проблеми з перетином кордону, отриманням віз та дозволів на виїзд за кордон чимало юних спортсменів не змогли взяти в ньому участь. Однак в цьому році, завдяки проведенню чемпіонату в Україні, кількість українських учасників значно зросла. На участь у змаганнях зареєструвались близько 460-ти учасників з різних країн світу, віком від 7-ми років і до 18+. Чемпіонат світу проходить серед юнаків, кадетів, юніорів та дорослих.

Бровари на чемпіонаті світу  представляла досить потужна команда. Представники трьох броварських клубів  – «Хортинг-Бровари», «Воїн» та «Юність» - змагались у категоріях “Форма”, “Сутичка” та “Двобій”. Окремо оцінювалися і показові виступи спортсменів.

“Хортинг є національним видом спорту в Україні. Він активно розвивається і має представництва практично в усіх містах. Він поєднує в собі різні види спорту, він цікавий та динамічний. І це дуже тішить, що інтерес до нього з кожним роком зростає і на рівні держави і на рівні нашої молоді” – зазначив Президент міжнародної федерації хортингу Едуард Єрьоменко.

Броварчани з Чемпіонату світу повернулися з вагомими досягненнями. Володимир Шевчук зайняв 1 місце та Сергій Дергач 3 місце у категорії «Показові виступи». Олександр Васюк став першим у категорії «Форма». Катерина Ячник була кращою, а Олексій Бобко показав третій результат у категорії «Двобій». Гідно представили наше місто Дмитро Саміляк, Дмитро Колісниченко та Катерина Комягіна, а також інші спортсмени, у яких дорога до великих перемог ще попереду.

Тож вітаємо наших хортингістів та бажаємо не знижувати переможний темп!

hort4hort2

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ