БРОВАРИ +10
НБУ USD 27.61

При виконкомі створили Технічну раду

Віднині структурні підрозділи міської ради та виконкому мають до затвердження проектів будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів комунальної власності подавати їх на погодження до Технічної ради.

Рішення про створення даної структури  було прийнято 15 листопада виконавчим комітетом. Як зазначено в Положенні про Технічну раду, її створено для професійного колегіального розгляду й обговорення проектів будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів комунальної власності. ТР діє, як дорадчий орган. Склад її формується з інженерів, будівельників, представників органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, а також місцевих органів державного архітектурно-будівельного контролю. Головою ТР є заступник міського голови з комунальних питань Григорій Голубовський.

На засідання ТР у разі потреби окрім замовників та розробників проектів, можуть бути запрошені без права голосування представники зацікавлених державних і недержавних установ, проектних, науково-дослідних і громадських організацій, експертизи, преси, а також зацікавлені громадяни.

Засідання ТР скликатимуться в міру потреби.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ