БРОВАРИ +15
НБУ USD 27.63

У Броварах з’явилися «гаражні сміттєзвалища»

«Гаражна ліквідація» у Броварах набула чималого розголосу. І поки одні намагаються всіма правдами - неправдами залишити під вікнами свою залізну коробку, інші, не чекаючи примусового знесення, прибирають свої незаконно встановлені споруди. Як, наприклад, зробив власник гаража у дворі будинку по вул.Гагаріна, 19. Що особливо приємно здивувало – люди не тільки після попередження спецвідділу прибрали гараж, але й залишили після себе абсолютно чисту територію. Однак, на жаль, це випадок поодинокий.

«Після того, як ми вивозимо незаконні гаражі, залишається купа мотлоху та сміття, який власники прибирати категорично не хочуть», - каже в.о. начальника спецвідділу по контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста Олег Єжаков.

Наприклад, після вивезення незаконної споруди, яку було зручно поставити господарям з будинку по вул.Гагаріна, 23 прямо біля воріт СЗОШ№7 , залишився справжній смітник. Вже декілька днів купа мотлоху розноситься вітром та розтягується собаками по навколишній території. Вочевидь, господарі, ображені на дії влади, не збираються прибирати свої «скарби». Тому доведеться наводити лад комунальникам.

«Ми будемо звертатися до комунальних підприємств та ЖЕКів з проханням провести заходи з благоустрою, аби справді було чисто після нашого «великого прибирання», - каже Олег Єжаков.

3

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ