БРОВАРИ +1
НБУ USD 28.15

У Броварах відкрився вже другий навчально-практичний центр

08 листопада на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Броварський професійний ліцей» відбулось відкриття навчально-практичного центру з підготовки монтажників гіпсокартонних конструкцій «СІНІАТ».Це вже другий професійний підрозділ, перший центр по роботі з сантехнічним обладнанням було відкрито на базі ліцею у вересні цього року.

Головною метою діяльності центру є вдосконалення практичної підготовки учнів, слухачів, які навчаються за напрямком «монтажник гіпсокартонних конструкцій» та впровадження у навчальний процес новітніх виробничих технологій із застосуванням сучасних будівельних матеріалів ТДВ «СІНІАТ».

На урочистостях з нагоди відкриття центру були присутні представники обласного департаменту освіти та міської влади.

«Хотілося б побажати вихованцям ліцею, щоб вони гідно оцінили умови, які створюються для їх навчання і за декілька років ми мали велику когорту високопрофесійних та кваліфікованих представників робітничих професій, яких сьогодні так бракує у державі», - наголосила заступник директора департаменту освіти і науки КОДА Ярослава Тростянецька.

До уваги присутніх були запропоновані презентації та виставка продукції відомих компаній «BOSCH», «URSA», «HARDEX», «СТЕНЛІ», «Фарби Колорит».

kole1j

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ