БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

У Броварах відкрився вже другий навчально-практичний центр

08 листопада на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Броварський професійний ліцей» відбулось відкриття навчально-практичного центру з підготовки монтажників гіпсокартонних конструкцій «СІНІАТ».Це вже другий професійний підрозділ, перший центр по роботі з сантехнічним обладнанням було відкрито на базі ліцею у вересні цього року.

Головною метою діяльності центру є вдосконалення практичної підготовки учнів, слухачів, які навчаються за напрямком «монтажник гіпсокартонних конструкцій» та впровадження у навчальний процес новітніх виробничих технологій із застосуванням сучасних будівельних матеріалів ТДВ «СІНІАТ».

На урочистостях з нагоди відкриття центру були присутні представники обласного департаменту освіти та міської влади.

«Хотілося б побажати вихованцям ліцею, щоб вони гідно оцінили умови, які створюються для їх навчання і за декілька років ми мали велику когорту високопрофесійних та кваліфікованих представників робітничих професій, яких сьогодні так бракує у державі», - наголосила заступник директора департаменту освіти і науки КОДА Ярослава Тростянецька.

До уваги присутніх були запропоновані презентації та виставка продукції відомих компаній «BOSCH», «URSA», «HARDEX», «СТЕНЛІ», «Фарби Колорит».

kole1j

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ