БРОВАРИ +9
НБУ USD 27.96

Вакцинація для маленьких броварчан

Дитячий організм - набільш вразливий до різного роду інфекцій. Всім відомо, що варто  лише захворіти одній дитині, як вже через декілька днів, може захворіти чи не половина групи. Тому, щоб не допустити масового поширення захворювань, у нашому місті в черговий раз провели вакцинацію діток.

«Ми зараз забезпечені вакциною, тому проводимо ряд щеплень від різних захворювань. Робили пробу Манту, вакцинацію від дифтерії та правцю - це для 6-ти річних. І для тих, хто у 6 років не отримав щеплення від поліомієліту, зараз робимо і їм. Нема вакцини лише проти краснухи, кору та свинки, а так у нас все є. У нас за кожним садочком закріплений лікар. У кожному садочку і школі є медсестра. Ми тісно співпрацюємо з відділом освіти, щоб провести період вакцинації більш оперативно» ,- розповідає Віра Гребенець, заступник головного лікаря Броварського центру первинної медико-санітарної допомоги.

Тож сподіваємося, що вакцинація допоможе вберегти маленьких броварчан від хвороб та загалом, зменшити поширення вірусів серед населення.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ