БРОВАРИ 0
НБУ USD 28.15

Особливості інклюзивного навчання

У БЗОШ №6 пройшов семінар на тему «Впровадження інклюзивного навчання - шлях до гуманізації української спільноти». На заході розглядали питання щодо навчання та адаптації до суспільного життя діток з особливими потребами. А так, як БЗОШ№6 вже має досвід роботи із інклюзивним навчанням.

Початок семінару поклав перегляд фрагменту фільму «Життя без кордонів. Нік Вуйчич», одразу після чого, відбулося офіційне відкриття.

«Такого роду захід ми проводимо вперше. Ми дуже хотіли оголити цю проблему, оприлюднити її. Це буде корисно не лише для  нашої школи, а й загалом, для міста. Ми запросили і науковців, практиків, батьків, членів учнівського самоврядування»,- розповідає Людмила Приделюк, директор БЗОШ№6

До обговорення долучилися фахівці, які з радістю ділилися своїми знаннями та напрацюваннями в царині інклюзивної освіти.

«Наша головна мета зробити так, щоб у майбутньому, коли діти з особливими потребами стануть дорослими, вони могли самі себе забезпечувати, та що найголовніше-не відчувати себе не такими, як усі», - підсумував Станіслав Страшко, завідувач кафедри валеології НПУ ім. Драгоманова.

Сподіваємося, що такого роду заходи допоможуть вдосконалити систему інклюзивного навчання та зробити життя людей з особливими потребами більш суспільно адаптованим.

incl

inc2lincl1

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ