БРОВАРИ +12
НБУ USD 28.31

В Києві відбувся Форум педагогів позашкілля

28 жовтня у столиці відбувся Всеукраїнський форум педагогічних працівників позашкільної освіти на тему «Позашкільна освіта в умовах децентралізації».

 Як зазначили організатори, основною метою та завданням форуму є обговорення стратегії розвитку позашкільної освіти, а також нової моделі позашкілля в умовах децентралізації.

Учасників зібрання привітали Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, Президент Малої академії наук України Станіслав Довгий, президент міжнародної асоціації позашкільної освіти Олена Биковська, а також міністр освіти та науки України Лілія Гриневич.

Серед переліку кращих практик підтримки місцевою владою позашкільної освіти було відзначено і місто Бровари. Мер Броварів Ігор Сапожко коротко розповів учасникам форуму про відкриття у нашому місті нового приміщення для Будинку дитячої та юнацької творчості, чим викликав щире подивування присутніх, адже в інших містах мова йде не те що про відкриття нових приміщень, а про те, що заклади позашкілля закриваються взагалі.

«Ми добре розуміємо наскільки важливою є діяльність позашкільних закладів, тому зусилля по підтриманню та розвитку цієї галузі освіти були, є і залишаються серед пріоритетних у нашій діяльності», - заявив Ігор Сапожко.

pozashkilly4pozashkillypozashkilly2pozashkilly3pozashkilly5

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Середа, 09 вересня 2020, 14:18
Понеділок, 14 вересня 2020, 11:29
Понеділок, 21 вересня 2020, 16:08

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ