БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

Зустріч з ветераном Другої світової

28 жовтня в нашій державі  відзначається  День визволення України від фашистських загарбників, присвячений остаточному вигнанню військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

Саме 28 жовтня 1944 р. відбулося остаточне витіснення угорських та німецьких військ із найзахіднішого регіону теперішньої України - Закарпаття - в результаті здійснення радянськими з'єднаннями Четвертого та Першого Українських фронтів Східно-Карпатської наступальної операції.

Відповідно до указу Президента України від 20 жовтня 2009 р. цей день був встановлений як національне свято "з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності Українського народу у Другій світовій війні".

Напередодні пам’ятної дати, 27 жовтня,  у Броварському краєзнавчому музеї відбулася зустріч учнівської молоді та громадськості з ветераном Другої світової війни Адамом Григоровичем Косякевичем. Ще зовсім юним хлопцем, у 16 років, Адам Григорович став до лав захисників Вітчизни, воював у Румунії та Японії. Багатьма цікавими спогадами поділився цього дня ветеран з учнями СЗОШ № 5 та учасницями театру танцю «Пані броварчанка», які схвильовано та з цікавістю слухали сповідь очевидця та безпосереднього учасника історичних подій.

myzey3

myzey1myzey2

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ