
У Броварах перевіряють будівлі навчальних закладів

Обвалення школи у Василькові – новина, що облетіла всю світову мережу та не залишила байдужим нікого. Ситуація нештатна, але враховуючи незадовільний стан приміщень закладів освіти, збудованих у різних куточках України ще за радянських часів – може повторитися будь-де.
Над її попередженням вже замислилися у Броварах.
20 жовтня у нашому місті була створена робоча група із проведення обстежень приміщень закладів освіти та інших об’єктів соціально-культурної сфери. Першими до переліку цих об’єктів потрапили ЗОШ № 1 та садочок “Ластівка”. Причина очевидна: саме ці навчальні заклади більше за інші потребують ремонту.
Зауважимо, окрім робочої групи у місті працює комісія, створена наказом управління освіти та науки для огляду будівель навчальних закладів.
«Цей наказ розісланий в усі навчальні заклади. Вони вже провели свої огляди і надали нам акти. Ми зараз їх узагальнюємо. Відповідно до цих узагальнених актів буде інформація, де в першу чергу потрібні ремонти», - розказала Тамара Стельмах, заступник начальника управління освіти та науки.
Вона пообіцяла, що зведені результати перевірок від управління освіти та науки з’являться вже цього четверга.