БРОВАРИ +17
НБУ USD 27.76

У Броварах відкрили додаткові пункти по оформленю субсидій

На виконання дорученнямера Броварів управління соцзахисту відкрило у нашому місті додаткові пункти обслуговування громадян. Головною метою є спрощення оформлення субсидій. Адже мешканцям віддалених від центру районів буває не дуже зручно їздити в центр.

«Близько 2-х тижнів тому у Броварах відкрилось 2 консультаційні пункти. Один знаходиться у приміщенні ЖЕКу №2, інший - у ЗОШ №3. Там працюють наші спеціалісти. Вони не лише консультують, а й приймають заяви на оформлення субсидій», - розповідає Алла Петренко, начальник управління соціального захисту населення.

Обидва пункти працюють за визначеним графіком. В ЖЕКу №2 приймальні дні – вівторок та четвер з 13-ї. до 17-ї години. У Броварській ЗОШ№3 (приймальня на 1-му поверсі) консультаційний центрпрацює в понеділок та середу з 13-ї до 17-ї години.

Такого роду практика, за короткий час вже встигла прижитися та принести позитивні результати.

«Нашою метою – було охопити більш віддалені райони. Це Торгмаш і Старе місто. Люди приходять, задоволені. Буває, що люди приносять не всі документи одразу. Їх на місці консультують, розповідають як правильно заповнювати заяву та декларацію. Черг немає, в день приймають і по 5 осіб, але це лише початок. Потрібен час, щоб охочі дізналися і почали користуватися послугами у відділеннях. Сподіваємося така практика і надалі буде приносити позитивні результати»,- додає Алла Іванівна.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Вівторок, 30 березня 2021, 15:21
Четвер, 15 квітня 2021, 10:43

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ

  • MySQL server has gone away SQL=REPLACE INTO revizor_acymailing_config (namekey,value) VALUES ('module_redirect','|revisor.net.ua')...

Error : Please select some lists in your AcyMailing module configuration for the field "Автоматично підписати на" and make sure the selected lists are enabled