БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.76

Сервіс «Готово!» може прийти у Бровари

Документ-сервіс «ГОТОВО!» - це сучасна установа, яка надає близько 200 адміністративних послуг в одній будівлі швидко та зручно. Відкритий простір без кабінетів, приємна атмосфера, ввічливий персонал, затишне кафе, кімната для дітей. Все це, можливо, скоро буде у Броварах. В усякому разі, старт відбору архітектурних пропозицій із будівництва філіалу документ-сервісу «ГОТОВО!» у Броварах вже дано.

До участізапрошують  архітектурні бюро, які готові презентувати свої креативні ідеї та нове бачення сучасного прозорого центру для громадян.

До речі, у столиці подібний документ-сервіс в тестовому режимі має запрацювати вже з цього тижня. Про це на прес-конференції розказав перший заступник голови КОДА Лев Парцхаладзе. За його словами, центр буде надавати понад 130 адмінпослуг.

"Щорічно в Україні видається близько 60 мільйонів дозволів. Щоб отримати ці дозволи, українці проходять через черги, побори і хабарі. Тому ми вирішили створити центр, який би допоміг викоренити бюрократію і корупцію. Ми вивчали досвід інших країн, як вони борються з такими явищами. Один з найкращих досвідів, який існує, - це досвід Грузії. Для цього там були відкриті Будинки юстиції. Щоб відкрити подібний центр в Україні, ми створили ініціативну групу, а також запросили одного з творців Будинків юстиції в Грузії Георгія Вашадзе, який приїхав зі своєю командою. Наша концепція складається з чотирьох принципів: простір, кадри, законодавство, і технічні зміни ", - розповів Парцхаладзе.

За словами Парцхаладзе, щоб люди себе комфортно почували в Центрі, було вирішено будувати прозорі будівлі, де б у відвідувачів з'явилося відчуття відкритості. Тому в приміщенні документ-сервісу «Готово!» не повинно бути кабінетів, перегородок і коридорів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ