БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

У двох амбулаторіях Броварів немає телефонного зв’язку

Близько тижня в амбулаторії № 2 по вул. Незалежності, 12 та амбулаторії № 6 по вул. О. Білана, 5 немає телефонного зв’язку.

Причини несправності різні. Так, будинок по Незалежності, 12 повністю вирізаний шукачами металу. В “Укртелекомі” про це знають та запевняють, що працюють.

«З понеділка по п’ятницю відновлюємо лінію. А за вихідні – кабелі знову вирізають. До четверга плануємо запустити телефонну лінію, але не в усьому будинку. Зробимо тимчасовий варіант для амбулаторії, але не гарантуємо, що на наступні вихідні цей провід залишиться», - каже начальник РЦТ № 223 Київської міської філії Сергій Акулін.

Причина відсутності телефонного зв’язку на Білана, 5 дещо інша – пошкодження проводки. «Коли будівельники всередині приміщення робили ремонт, десь її перебили», - каже Сергій Акулін.

Працівники центру первинної медико-санітарної допомоги спантеличені. «Це питання зараз вивчаємо, щоб до кінця місяця закрити. Наразі шукаємо мобільного оператора, щоб ще підключити мобільний зв’язок», - розказав нам головний лікар Броварського центру первинної медико-санітарної допомоги Ігор Кравцов.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ