БРОВАРИ +17
НБУ USD 28.29

Чого чекати броварчанам від введення режиму підвищеної готовності?

26 січня Кабінет міністрів України ухвалив рішення щодо введення надзвичайного стану на території Донецької та Луганської областей.

На решті території держави введено режим підвищеної готовності. Про це заявив прем`єр-міністр України Арсеній Яценюк під час виїзного засідання уряду в Державній службі з надзвичайних ситуацій.

Розуміючи, в який час ми живемо, це рішення актуальне, проте по суті кардинально нічого не змінює. Але у більшості громадян такий крок уряду викликав неабияке схвилювання.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 січня 2014 року «Про затвердження Положення про єдину державну систему цивільного захисту», на території, де ввели режим підвищеної готовності, здійснюється оповіщення населення про загрозу виникнення надзвичайної ситуації (НС), формуються оперативні групи для вирішення причин погіршення обстановки, посилюється спостереження та контроль за обстановкою на території, здійснюються заходи щодо захисту населення від можливої НС та активізуються всі наявні сили та засоби цивільного захисту. Тобто, проводяться лише превентивні заходи для уникнення НС.

Зазначимо, що в мерії вже провели засідання, присвячене цьому питанню, і наразі ведеться робота з підготовки міста. Більш детально з тим, що саме робиться в Броварах у цьому напрямку, Ви зможете ознайомитись в найближчому випуску газети «Громадський ревізор».

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

П’ятниця, 16 жовтня 2020, 13:32

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ