БРОВАРИ +8
НБУ USD 27.93

У Броварах відбулося довгоочікуване відкриття майданчику «Рошен»

Сьогоднішній по-осінньому прохолодний вечір став справжньою відрадою для броварської малечі. Дітки бігали, стрибали, танцювали та просто гарно проводили час на новенькому дитячому майданчику, що відновили на Тормаші.

Вул. Онікієнка (Кутузова) стала вже другим місцем дислокації Рошенівського”майданчику та зібрала всіх небайдужих мешканців району разом з дітками та онуками.

Провела цей захід директор міського культурного центру Ольга Константюк. Саме вона створювала святковий настрій та «зігрівала» малечу веселими вправами та конкурсами.

Привітати броварчан з відкриттям майданчика завітав депутат броварської міської ради Борис Дудко. Саме він віднайшов нове місце для дитячих атракціонів та став ініціатором відновлення майданчика. У своєму слові депутат подякував адміністрації міста, що брала безпосередню участь в облаштуванні конструкцій та корпорації “Рошен”.

Також Борис Дудко зауважив, що має великі надії на майданчик у спортивному плані. «Хочу зробити все можливе, що провести тут чемпіонат України з воркауту. Цей вид спорту стане доступним кожному. Кожний зможе сюди прийти та потренуватися», - сказав він.

roshenmaidanchik1

roshenmaidanchik3

roshenmaidanchik4

roshenmaidanchik6

roshenmaidanchik7

roshenmaidanchik8

roshenmaidanchik

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ