БРОВАРИ +15
НБУ USD 27.63

«Ми вас любимо, шановні вчителі!»

Подяка за навчання, досвід, знання ніколи не буває зайвою. День вчителя – головний тому доказ і ще один привід знайти кілька слів для своїх теперішніх чи минулих вчителів.

У кожній з броварських шкіл День вчителя був наповнений неймовірною теплотою, приємними спогадами та різними цікавинками.

Урочистості  у  ЗОШ № 5 розпочалися з 12-30. Діти, батьки та вчителі чекали привітного слова  директора. «Щиро вдячний за вашу важку наполегливу працю, навчання та виховання наших учнів. Хай у вашій душі завжди була весна», - сказав Павло Федоренко.

wk

Слідом за ним на сцені ЗОШ № 5  з’являлисяталановиті учні з чітким наміром – показати все, що підготували. Діти співали, танцювали і доводили скільки талантів приховує щедра українська земля.

Як виявилось концертна програма лише початок святкування. «О 14-00 ми вирушаємо на екскурсію. Екскурсії – це взагалі наша традиція. Двічі на рік: на День вчителя та в кінці навчального року кудись їдемо. Були у Переяславі, Вінниці та інших містах України…», - поділилася шкільними секретами вчитель історії та правознавства Світлани Селіцька.

wk1

Невеличке свято, подароване учнями спеціалізованої загальноосвітньої школи №7 своїм вчителям, було по-родинному теплим та зворушливим.

З огляду на безперервний навчальний процес, у залі були присутні педагоги, вільні від уроків. Теплі слова вітання від старшокласників та «першачків», вдячність та грамоти від директора школи Ольги Андріївни Жигулової, яскрава концертна програма від учнів школи, серед яких випускник Народного вокального ансамблю «Калинка» Дмитро Ніконов та учасниця проекту «Голос. Діти» Еліна Іващенко.

 wk6

wk2

wk3

Рідкісні хвилини, коли посеред гамірного виру шкільного життя можна просто послухати, посміхнутися, прийняти вітання та почути щире: «Ми любимо вас, дорогі вчителі!»

У Броварській загальноосвітній школі №9 святковий концерт до дня вчителя розпочався традиційно, із привітання.

«Ми з вами вчителі, щодня віддаємо частинку свого серця учням, всі свої знання. Сьогодні  кожен з нас почув багато теплих слів та привітань. Тож я бажаю вам залишатися такими ж  ласкавими, мудрими, освідченими, неповторними»,- привітала всіх присутніх директор школи, Олена Турковська.

wk8

wk9

Одразу після цього, до привітань долучилися учні, які творчо підійшли до свята та дарували своїм улюбленим вчителям творчі номери у вигляді танців та пісень.

Ліричні мотиви зворушливих пісень та лункі  голоси юних співачок викликали у глядачів вир почуттів. Наймолодші учасники концерту, народний хореографічний колектив «Оксамит» розбавив концерт надзвичайно емоційною та жартівливою атмосферою, виконавши танок «Вари, вари кашку». Більш ніж година концерту промайнула непомітно та залишила за собою лише позитивні емоції.

Команда ГР

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ