БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.76

У Старому місті розпочалася заміна трубопроводу

Вулиця Петропавлівська (Петровського) знатна на аварійні поломки. Аби їх не було в майбутньому, від сьогодні розпочали перекладати трубопровід.

За словами заступника головного інженера з питань водопроводу та каналізації КП “Броваритепловодоенергія” Валерія Середи – ремонтні роботи проводяться по всій вулиці Петропавлівській, починаючи від вул. Тургенєва до вул. Михайла Мельника (Коккінакі).

Чавунний трубопровід замінюють на поліетиленову трубу, що має більш тривалу заводську гарантію – 90 років.

«Сьогодні працюємо на перехресті Тургенєва- Петропавлівській (Петровського). Зараз виймають асфальто-бетонне покриття і будуть вручну шурфувати зв’язок. Далі почнемо копати. Так будемо робити по всій протяжності вулиці, а там майже кілометр траси. Плануємо впоратися за місяць», - сказав заступник головного інженера.

Під час проведення ремонтних робіт у мешканців можуть виникнути певні незручності із виїздом із дворів та проїздом маленькими вуличками. Та Валерій Середа запевнив: «Працюватимемо ділянками. Тобто не будемо залишати цілу вулицю розритою…».

За його словами, на подачу води ремонтні роботи ніяк не вплинуть. Все ж, у разі перевірок – можливі короткочасні відключення водопостачання.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ