БРОВАРИ +10
НБУ USD 27.61

Велике прибирання на вулиці Княжій

Мабуть, це помешкання на вул. Княжій, відомо кожному мешканцю цієї вулиці та й прилеглих вуличок теж. А все через те, що одна з власниць приватного сектора планомірно та методично перетворює власне  подвір’я на справжнє сімттєзвалище.

«Бабуся протягом багатьох років зносила до себе додому різний непотріб, яким поступово заповнилось все її подвір’я. Сусіди почали скаржитися на антисанітарію, на те, що в цих завалах сміття почали заводитися гризуни», - розказує передісторію конфлікту в.о. начальника спецвідділу контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста Олег Єжаков.

Власниця «стихійки» на прохання та вмовляння сусідів не реагувала, навпаки відстоювала свої права на «власність». Мовляв, все моє, нікому не віддам. З огляду на те, що жінка вже досить поважного віку, терпіли, доки можна було. Але коли сміття стало вже вище огорожі, за допомогою довелося звертатися до суду.

Розчищати бабусині «Авгієві конюшні» за рішенням суду на цьому тижні доведеться державним виконавцям, спеціалістам спецвідділу та, вочевидь, КП «Бровари-Благоустрій».

Бабуся все ще проти…

tresh2tresh3tresh1

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ