БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

Інцидент вичерпано. Принаймні, на папері

Конфліктна ситуація, яка виникла між трьома юридичними особами, що претендують на земельну ділянку по вулиці Богунській, 22, відучора вийшла на загальноміський рівень.

Наприкінці чергової сесії міської ради 22 вересня, до депутатів звернувся директор СТ «Крокус» з проханням втрутитися в конфлікт та допомогти йому відстояти права свого підприємства. За словами пана Бардаша, після фактично рейдерського захвату підприємства представниками ТОВ «Сонячний квартал», відразу на території розпочалися незаконні дії по знищенню майна СТ «Крокус».
«Там зараз розбирають дах, руйнують наше майно!», - заявив Олександр Бардаш.

Міський голова запропонував відразу після закінчення сесії виїхати на місце усім представникам депкорпусу. Разом з журналістами практично у повному складі, депутати разом з мером приїхали на вул.Богунську. Після майже півгодинних переговорів, було досягнуто домовленості про зустріч наступного дня у міській раді для проведення переговорів.

23 вересня відбулася розширена зустріч за участі представників конфліктуючих сторін – СТ «Крокус», ТОВ «Сонячний квартал» та ТОВ «Євротвіст». Посередниками виступили мер та представники міського та обласного депутатського корпусу.
Керівник ТОВ «Сонячний квартал» Юрій Яценко відразу заявив, що сторонами вже досягнуто «мирові» домовленості, які влаштовують всі сторони конфлікту та надав підписану трьохсторонню попередню домовленість.
Згідно цього документу СТ «Крокус» та ТОВ «Сонячний квартал» заключають договір аренди з подальшою пролонгацією, охорону території забезпечує компанія «Тризуб-Січ» та безперешкодно пропускає співробітників та клієнтів ТОВ «Євротвіст» та СТ «Крокус».
«Принаймні на папері конфлікт вичерпано. Побачимо, як буде на ділі», - сказав після підписання протоколу зборів Олександр Бардаш

viber imagviber imaviber imviber

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ