БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

У Броварах «перекинулась» машина з аміаком

21 вересня у Броварах в рамках проведення комплексної перевірки діяльності аварійно-рятувальних служб, було проведено відпрацювання спільних дій по ліквідації змодельованої надзвичайної ситуації. Яким саме буде завдання та що доведеться ліквідовувати, служби не знали.

«Нам поступила «ввідна інформація» про те, в одному з районів міста сталася «аварійна ситуація» за участі спецавтомобіля, який перевозить аміак. За визначений час на «місце пригоди» оперативно прибули усі служби, які за регламентом дій при виникненні НС повинні виконати належні дії. Це і пожежні, і екстрена допомога, і представники Держпродспоживслужби, і відповідні комунальні підрозділи», - розповідає заступник начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Анатолій Грабовець.

За попередніми оцінками членів комісії, відпрацювання надзвичайної ситуації було проведено на «четвірку». Остаточні результати буде викладено в акті перевірки після закінчення роботи комісії в Київській області.

До речі, в соцмережах зявилися світлини, зроблені мешканцями одного з прилеглих до місця учбової тривоги будинків, з тривожними повідомленнями про нібито загрозливу для життя та здоров’я людей ситуацію. Тому запевняємо – всі дії, які ви могли спостерігати 21 вересня в районі вул. Петлюри (Черняховського), 36-б, були штучно змодельованою «надзвичайною ситуацією».

amiak

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ