БРОВАРИ +10
НБУ USD 27.61

«Крокус» проти «Сонячного кварталу»

Одне з відомих  Броварах підприємств «СТ-Крокус», виробничі приміщення якого знаходяться за адресою вул. Богунська, 22, ризикує залишитися без майна.

Тільки що надійшла інформація про рейдерський захват підприємства «СТ-Крокус». Прибувши на місце події, наші журналісти з’ясували, що суть конфлікту полягає у наступному. Представники держаної виконавчої служби, які, до речі, відмовилися спілкуватися з пресою, намагалися виконати рішення господарського суду Київської області, яким передбачається звільнення приміщення по вул. Богунського, 22 представниками фірми «СТ-Крокус» на користь ТОВ «Сонячний квартал».

krokys4

Натомість адвокат «СТ-Крокус» Володимир Щиголь та керівництво підприємства стверджують, що відбувається банальний рейдерський захват території.

«Проводяться незаконні дії, я їх кваліфікую, як самоуправство та перевищення повноважень державними виконавцями. Винісши незаконну постанову, посилаючись на рішення суду, якого в природі не існує, виконавець примушує вивозити майно «Крокуса» та намагається передати територію ТОВ «Сонячний квартал», яке дійсно знаходиться в судових тяжбах за це майно. Однак, на сьогодні такого права ні у державних виконавців, ні у ТОВ «Сонячний квартал» немає», - стверджує Володимир Щиголь.

Представник «Сонячного кварталу» від коментарів відмовився у досить агресивній формі.

krokys1

На території конфлікту постійно знаходяться співробітники Броварської поліції з метою дотримання громадського порядку, як пояснили самі поліціянти, а також понад десять осіб у камуфляжній формі, судячи з шевронів, вони представляють охоронну структуру «Тризуб-Січ». Поводяться спокійно, але покидати територію підприємства, вочевидь, не збираються.

krokys5

На захист броварського підприємства стали депутати міської ради Микола Зінченко та Олег Шевчук, пізніше до них приєдналися Юрій Скотніков, Вадим Мутило, Сергій Бойко та Леонід Черепейнік.

Відкритого протистояння станом на зараз не спостерігається, державні виконавці розпочали опис майна підприємства «СТ-Крокус».

 krokys6

krokys

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ