БРОВАРИ +9
НБУ USD 27.96

Виправдані паралімпійські надії

У Ріо-де-Жанейро вчора завершилися XV Літні Паралімпійські ігри. Для України вони стали найуспішнішими за всю історію проведення змагань.

Виборовши 117 медалей (41 - золоту, 37 – срібних та 39 - бронзових)Україна посіла третє місце, пропустивши вперед Великобританію та Китай.

Спортивна скарбничка Броварів також поповнилася медалями. Броварчанин Олексій Федина виборов для України «золото». Плавець – неодноразовий золотий призер Паралімпійських ігор. Цьогоріч йому пощастило стати учасником унікальної ситуації у плаванні. Разом зі спортсменом з Узбекистану він брасом подолав дистанцію у 100 метрів за 1:09:94. Обидва паралімпійці отримали золоті медалі.

Заслужений майстер спорту України з легкої атлетики  Наталія Єзловецька у Ріо-де-Жанейро стала другою. Спортсменка взяла участь у фінальному забігу на 400 м. Показавши результат 58,48 секунди  отримала срібло.

 Легкоатлетка  Людмила Даниліна з Паралімпійських ігор вийшла третьою. Пробігши 1500 метрів за 4:28:78 отримала заслужену бронзову медаль.

Редакція  “ГР” від щирого серця вітає спортсменів та чекає їхнього повернення. До речі, в ніч з середи на четвер вони вже будуть у Борисполі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ