БРОВАРИ +15
НБУ USD 27.63

Підготовка до зими вийшла на фінішну пряму

Цьогорічна осінь продовжує радувати погожими днями, однак температурні показники в нічний час все частіше нагадують про те, що не за горами холоди. Підготовка комунального житлового фонду, а також закладів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період  добігає кінця.

За інформацією управління житлово-комунального господарства, робочі штаби по підготовці до опалювального сезону проводяться щотижнево, проблемні питання, що ще мають місце, вирішуються оперативно.

«На сьогодні підготовку міста до зими ми б оцінили на «чотири з плюсом» за п’ятибальною системою. Ще деякі питання є в лікарні та освіти, але до кінця тижня все має вирішитися. Найбільше занепокоєння поки що викликають ОСББ, які вже взяли на управління свої котельні», - каже заступник начальника управління житлово-комунального господарства Світлана Решетова.

В міському УЖКГ кажуть, що готові надавати роз’яснення та консультації з будь-яких питань, що стосуються як практичного, так і документального оформлення готовності до зими.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ