БРОВАРИ +6
НБУ USD 28.01

Автопарк «Бровари-Благоустрою» поповниться технікою

Комунальне підприємство «Бровари-Благоустрій» - єдина організація у місті, у якої  на балансі знаходяться сотні кілометрів  міських доріг. І не просто «володіє», а має клопіт обслуговувати майже 420 км автошляхів. Прибирання під бортом, посипка піско-соляною сумішшю, розмітка, побілка бордюрів та інші технологічні процеси  - прямий обов’язок спеціалістів КП «Бровари-Благоустрій».

«Автопарк нашого підприємства нараховує 28 одиниць техніки, більшість придбані ще в 90-х роках минулого століття. Коли до нас на базу приїжджали литовці, вони фотографувалися з нашою технікою як з раритетом і щиро дивувалися, як ми можемо працювати на таких машинах», - з болем в голосі розповідає директор КП «Бровари-Благоустрій» Андрій Василенко.

Наприкінці поточного року автопарк комунального підприємства може поповнитись двома новенькими комбінованими дорожніми машинами (КДМ). Все залежатиме від того, чи підтримають депутати в сесійній залі рекомендації бюджетної комісії, яка пропонує виділити 4 млн. 200 тис. грн. на придбання двох одиниць спецтехніки.

Додамо, що за інформацією Андрія Василенка, нагальною потребою підприємства є придбання ще однієї машини КДМ та автопогрузчика, однак до розгляду цього питання з огляду на досить солідну суму придбання – орієнтовно 4 млн. 600 тис. за дві одиниці – до розгляду цього питання депутати зможуть повернутися вже при формуванні бюджету-2017.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ