БРОВАРИ +14
НБУ USD 28.01

Дебют танцювального спектаклю «Tectum» у Броварах

Багато подарунків до Дня міста підготували броварчанам організатори. І першим з них можна буде проникнутися  вже 16 вересня, адже саме цього дня, о 18.00  у МКЦ «Прометей» відбудеться танцювальний спектакль «Tectum», який представить колектив під керівництвом відомого сірійського хореографа.

«Вже незабаром можна буде оцінити надзвичайно високі  здібності цих людей,великий талант і взагалі неймовірну красу їх роботи.  Взагалі важко приїхати з іншої країни людям і тут відбутися, як талановиті артисти. І ми даємо їм прекрасну можливість виступити. Спектакль називається «Із середини», адже розкриває глибокі людські почуття. І все це буде відтворено на сцені»,- розповідає Наталія Багмут,начальник відділу культури Броварської міської ради.

І саме цей танцювальний спектакль стане дебютним - артисти прагнуть подарувати свої напрацювання та почуття всім броварчанам, а вже згодом продовжити свій гастрольний тур іншими країнами.

«У нас ніколи не було танцювальних сучасних балетів. І  ця подія буде чудовим початком, нововведенням. До складу колективу входять талановиті броварські танцюристи. А Халєд Абдул Рахім дійсно неперевершений хореограф, він професіонал і блискуче справляється із поставленими цілями »,- додає  Наталія Андріївна.

І хоча знайти своє місце під сонцем буває непросто, адже Україна породила багато талановитих та відомих колективів,  танцювальна студія сподівається знайти свого глядача. Того, хто так само тонко та глибоко відчуватиме те, що колектив прагне донести.

Тож запрошуємо всіх охочих відвідати чуттєвий сучасний спектакль від сірійських друзів України. Вхід вільний!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ