БРОВАРИ -13
НБУ USD 28.15

Новосілля для БДЮТ

Нова будівля Будинку дитячої та юнацької творчості (далі БДЮТ) майже готова до роботи. Цієї п’ятниці відбудеться урочиста передача приміщення від забудовників новим власникам – вихованцям та педагогам -  і двері БДЮТ офіційно відкриються всім небайдужим до творчості.

«Справжнє дитяче свято, велика подія для Броварів!» - саме так про запланований захід каже директор БДЮТ Валентина Павлученко. Її ми розпитали про програму урочистостей з нагоди відкриття нового приміщення.

 «У святі урочистої передачі приміщення візьмуть участь всі наші колективи. Влаштуємо флешмоб, майстер-класи, зробимо велику виставку з 15-20 стендів, де у двох словах розкажемо про кожен  творчий колектив», - ділиться планами Валентина Павлученко.

 Концерт триватиме близько двох годин. Музично-танцювальна програма чергуватиметься з офіційною частиною свята. Міський голова Ігор Сапожко, заступник міського голови з гуманітарних питань Лариса Виноградова та  інші офіційні особи міста завітають на урочисту подію і обов’язково привітають колектив БДЮТ з визначною подією.

 bdytzal

До участі в урочистостях запрошуються усі, хто бажає. Тому запам’ятовуйте:

День: 16 вересня

Час: 15-00

Адреса: вул. Грушевського, 21-А

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ