БРОВАРИ +4
НБУ USD 28.16

Нова система водопостачання на Симоненка запрацювала

Наше місто продовжує розвиватися та удосконалюватись, кожен день відбувається ряд змін. І приємно, що сьогоднішній  не став виключенням із правил.

 Масштабні роботи по будівництву нового водопроводу на вулиці  Симоненка нарешті завершились і тепер проблем щодо водопостачання цього мікрорайону  не буде. Стара частина міста Бровари була побудована досить давно і система водопостачання не була розрахована на значні навантаження, тому було прийнято рішення якомога швидше  вирішити цю проблему.

У межах затвердженої «Міської програми по будівництву та реконструкції інженерних мереж на 2016-2020 роки», було проведено ряд робіт, що передбачали будівництво нової водопровідної мережі. І масштаби зробленого дійсно вражають: за декілька місяців було прокладено 983 метри траси, де було використано труби діаметром 400 мм.

До моменту запуску усієї  системи було проведено неодноразове випробування нового водогону. Наприклад вчора, роботи по підготовці труб до буденного навантаження та промивці, тривали цілий день. І вже відсьогодні комунальники відзвітували -  система повністю готова до роботи.

«Водопровід побудовано з метою забезпечення  старої частини міста сталим тиском. Врізалась труба по вул. Шевченка, бо там до цього був нерівномірний тиск. Район лікарні, старе місто і аж до «Геологорозвідки» – все це відтепер буде сполучено за допомогою нових комунікацій», - розповідає Сергій Сафронов, директор КП  «Броваритепловодоенергія».

 Тож тепер, можна з упевненістю сказати, що у результаті проведеного будівництва, мешканці Старого міста зможуть отримати набагато якісніші послуги з водопостачання, адже тиск урівноважено,  і 4-й мікрорайон повністю забезпечено водою.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ